Interneta veikalā pirktam “Samsung ražojuma” telefonam atsaka garantijas remontu

1 komentārs

Mazpazīstamā interneta veikalā 316.lv iegādāts it kā Samsung ražojuma telefons ātri vien salūst, taču klientam garantijas darbnīcā telefonu atsakās salabot. Izrādās, ka nopirktais telefons, visticamāk, “likts kopā” kādā “kaktu darbnīcā”, ziņo raidījums Bez Tabu.

Lai saņemtu garantijas remonta pakalpojumus, klientam ir jābūt pirkumu apliecinošam dokumentam un garantijas kartei, uz kuras norādīts preces IMEI kods. IMEI kods ir pielīdzināms cilvēka personas kodam, un to ierīcei piešķir ražotājs. IMEI kodu var izmainīt, vienīgi nelegāli ielādējot nelegālu programmatūru, un lielākajai daļai cilvēku nav šādu zināšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Neveiksmīgi iegādātā Samsung viedtālruņa īpašnieks Viesturs pauž, ka IMEI kodu nav mainījis. Taču izrādās, ka viņa nopirktā telefona IMEI kods dokumentos nesakrīt ar IMEI kodu, kas ir telefonā.

Skaties foto un lasi tālāk!

”Es vērsos pie pārdevēja – veikala 316.lv – un sacīju, ka es ļoti labprāt gribētu, lai man telefonu vai nu samaina, vai arī atdod atpakaļ naudu. Viņi man atbildēja, ka telefons ir salūzis manas lietošanas rezultātā un viņi neko nemainīs. Tā tagad ir mana problēma,” stāsta Viesturs.

”Sāpīgākais ir tajā, ka man milzīga rūgtuma sajūta. Tu jūties galīgi neaizsargāts. Veikals var tev pārdot kaķi maisā, un pēc tam tev nav nekādu tiesību,” pauž Viesturs.

Samsung Electronics Baltics pārstāvis Andrejs Rehačevs pauž, ka šādi gadījumi par IMEI kodu, kuri nesakrīt, līdz šim nav dzirdēti.

Tikmēr nozares pārstāvji pauž, ka šādi gadījumi ar IMEI koda nesakritību mēdz būt tad, ja telefonu piegādājis neuzticams ražotājs.

Skaties video!

TOP komentāri

  • Skeptiskais
    +2 +2 0

    Skeptiskais

    Šeit nu ir mūsu pašu bāleliņu teiciens-skopais maksā divreiz!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl