Komentāri
Interneta gigantu Yahoo piemeklējusi krīze; atbrīvos1600 darbiniekus
Foto: EPA / LETA

Lai pārvarētu finansiālu krīzi, ASV interneta gigants Yahoo paziņojis, ka atbrīvos vairāk nekā 1500 darbinieku.

Lai atkal gūtu peļņu, kompānija nolēmusi īstenot “agresīvas stratēģiskas pārmaiņas”, līdz gada beigām likvidējot 15% jeb aptuveni 1600 darbavietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Yahoo par darbinieku atbrīvošanu pavēstījis pēc tam, kad oficiālā ziņojumā tapa zināms, ka kompānija strādājusi ar aptuveni četru miljardu dolāru lieliem zaudējumiem gadā. Yahoo vadītāja Marisa Maiere paziņojusi, ka portālā tiks veiktas būtiskas izmaiņas, kas to padarīšot pievilcīgāku lietotājiem, reklāmdevējiem un investoriem.

Yahoo populārāko piedāvājumi ir interneta meklētājs, e-pasts, ziņas un sociālo mediju vietnes. Uzņēmums ilgstoši tika uzskatīts par vienu no interneta industrijas vadošajiem uzņēmumiem, līdzās plaši pazīstamajam Google.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl