Komentāri
Interesants pavērsiens! Microsoft datus varētu uzglabāt okeānā – zem ūdens!
EPA/LETA

Tehnoloģiju gigants Microsoft nācis klajā ar jaunu veidu, kā uzglabāt datus, proti – zem ūdens. Kompānija jau ir sākusi testēšanas procesu zemūdens datu centru ieviešanai.

Patlaban datu centri ļoti stipri uzkarst, un to atdzesēšanai jātērē liels daudzums elektroenerģijas. Savukārt, iegremdējot datu centru konteinerus okeānā, atdzesēšanas funkciju pilda ūdens, tādējādi ievērojami samazinās elektrības patēriņš.

Tuvākajā nākotnē kompānija iecerējusi centrus darbināt ar zemūdens turbīnām, kas ļautu samazināt gaisa izmešu daudzumu un centrus padarītu “dabai draudzīgus”. Turklāt, savi ieguvumi gaidāmi arī lietotājiem – paredzēts, ka datu izvietošana netālu no piekrastes varētu paātrināt piekļuvi datiem, pauž Microsoft pārstāvji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl