“Instagram” sāk slēpt ”sirsniņu” skaitu

0 Komentāru
“Instagram” sāk slēpt ”sirsniņu” skaitu
EPA/SCANPIX

Miljoniem lietotāju iecienītā lietotne “Instagram” sākusi starptautisku izmēģinājumu, pie publicētajiem ierakstiem slēpjot saņemto “patīk” skaitu. Tests jau ieviests vairākās valstīs, tostarp arī Eiropā. Šāds lēmums pieņemts, lai mazinātu pastāvošo spriedzi atsevišķu lietotāju vidū.

Izmaiņas stājušās spēkā ceturtdien.

Lietotnes izstrādātāju veiktā izpēte liecina, ka “patīk” skaits pie publicētajiem ierakstiem var radīt nepatīkamas emocijas, it sevišķi, jaunu cilvēku vidū.

Jāuzsver, ka aplūkot varēs sarakstu ar lietotājiem, kuri nospieduši “sirsniņu” pie publicētajiem ierakstiem. “Instagram” vēl piebilst, ka šis pagaidu jauninājums neskars biznesa un reklāma nolūkos izveidotos lietotājus.

“Instagram” šādu opciju aktivizēja jau maijā Kanādā, bet tagad seko Austrālija, Jaunzēlande, Īrija, Itālija, Japāna un Brazīlija, tā kompānija paziņoja raidsabiedrībai BBC.

”Mēs ceram, ka šie izmēģinājumi novērsīs spriedzi, cik daudz “patīk” saņēmuši citi lietotāji, līdz ar to lietotāji varēs vienkārši vairāk domāt par lietām, ko mīlam,” atzina sociālā tīkla “Facebook” Austrālijas un Jaunzēlandes nodaļas pārstāve Mia Garlika.

Testu mērķis ir panākt, lai lietotāji nebūtu pārāk paškritiski mazāk saņemto patīk skaita dēļ, salīdzinot ar citiem “draugiem”, un – lai lietotāji vairāk pievērstos, nevis šai statistikai, bet gan stāstiem, ar kuriem dalās lietotāji.

0 Komentāru