Komentāri
”Infy.me” apsūdz ”Draugiem.lv” idejas zādzībā; ”Draugiem.lv” to dēvē par nekorektu mārketingu
Foto: LETA

Vizītkaršu lietojumprogrammu izstrādātājs ”Infy.me” apsūdzējis sociālo mediju ”Draugiem.lv” idejas zādzībā. ”Infy.me” pārstāvji norāda, ka ”Draugiem.lv” piesavinājies ideju par papīra vizītkaršu pārvaldīšanas lietotni, tikmēr ”Draugiem.lv” runasvīrs Jānis Palkavnieks portālam SKATIES pauda, ka šīs apsūdzības, visticamāk, ir ”ļoti nekorekts mārketinga triks”.

”Latvijas vizītkaršu lietojumprogrammu izstrādātājs ”Infy.me” vēl nesen prezentēja savu produktu – papīra vizītkaršu pārvaldīšanas aplikāciju. Taču šodien ar sarūgtinājumu jāsecina, ka Latvijā plaši pazīstamā sociālā tīkla ”Draugiem.lv” uzturētāji aizņēmušies ideju no ”Infy.me”, integrējot līdzīgu produktu savā portālā,” paziņojumā medijiem norādījis start-up uzņēmuma pārstāvis Oskars Putniņš.

Tikmēr ”Draugiem.lv” pārstāvis J. Paklavnieks uzsver, ka ”Infy.me” ideja un ”Draugiem.lv” iespējas pilnīgi atšķiras. Sociālajā tīklā apkopots dažādu meistaru, piemēram, manikīra, frizieru, namdaru, kontaktu katalogs, savukārt, ”Infy.me” piedāvā dažādu vizītkaršu digitalizāciju.

”Iespējams, ka šāda veida apgalvojumi ir ļoti nekorekts mārketinga paņēmiens – mēģinājums iegūt atpazīstamību. Man nav tam cita izskaidrojuma,” sarunā ar portālu SKATIES norādīja J. Palkavnieks.

”Infy.me” radījis lietotni biznesa kontaktu veidošanai. Proti, papīra vizītkartes tiek uzglabātas digitālā formātā – vispirms tās ir jānofotografē un pēc tam jāsaglabā digitālā kopoja ”mākonī”, kuram var piekļūt no jebkuras ierīces. ”Infy.me” piedāvā arī sekot līdzi tam, kur nonākušas digitālās vizītkartes.

”Infy.me” komandā darbojas Oskars Putniņš, Linda Zieda un Normunds Pauders. Projekta atbalstītāju vidū ir Rīgas Tehniskā universitāte, JIC biznesa inkubators, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA), Draugiem.lv, Seed Forum, Latvijas Nacionālā bibliotēka un Starptautiskais forumu konsorcijs.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl