Komentāri
Indijas valdība sanikno interneta lietotājus, bloķējot 30 mājaslapas
Foto: Tristan Seligmann/Flickr

Indijas valdība bloķējusi vairāk nekā 30 interneta lietotāju iecienītas vietnes, radot plašu neapmierinātību, ziņo BBC.

Indijas valdības institūcija likusi bloķēt interneta vietnes, lai novērstu “džihādistu aktivitātes”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dažas no bloķētājām vietnēm, piemēram, Weebly, Vimeo, Daily Motion un Github, pēc pamatīga sabiedrības spiediena tika atkal padarītas pieejamas apmeklētājiem.

Indijas komunikāciju un tehnoloģiju ministrs skaidroja, ka ”antinacionālas grupas” izmanto sociālos medijus, lai iesaistītu Indijas jauniešus džihādistu aktivitātēs.

Šī nav pirmā reize, kad Indijas valdība pieņem lēmumu bloķēt interneta vietnes. Piemēram, 2012. gadā tika bloķētas 245 mājaslapas. Valdība to pamatoja ar centieniem novērst vardarbību.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl