Inbox.lv iegādājas Mail.ee un izveido Baltijas mēroga e-pastu servisu

Komentāri
Inbox.lv iegādājas Mail.ee un izveido Baltijas mēroga e-pastu servisu
Inbox.lv

Latvijas nacionālajam e-dienestam Inbox.lv iegādājoties Igaunijas Mail.ee izveidots Baltijas mēroga e-pasta un citu e-pakalpojumu sniedzējs, informēja SIA Inbokss valdes priekšsēdētājs Andris Griķis.

Līdz šim Inbox.lv bija izvērsis savu darbību Latvijā, kā arī Lietuvā ar zīmolu Inbox.lt. Pēc darījuma, kas tika noslēgts šā gada nogalē, e-pasta servisa kopējais aktīvo lietotāju skaits visā Baltijā pārsniegs 1,7 miljonus.

“Šis ir bijis viens no SIA Inbokss ilgtermiņa mērķiem – attīstīt plašu lietotāju bāzi Latvijā un paplašināties Baltijas mērogā. Kā Latvijas tirgus līderis mēs jau ilgstoši pētījām iespējas Igaunijā, lai arī tajā ieietu kā vadošie savā segmentā, ” teica Griķis.

Kompānijas vadītājs piebilda, ka uzņēmums turpmāk plāno pamatīgāk nostiprināties Lietuvas tirgū, paplašinot piedāvāto pakalpojumu klāstu.

Mail.ee pakalpojumu Igaunijā izveidoja un līdz šim uzturēja Tele2 Eesti AS, kas pārdeva e pasta servisu, lai fokusētos uz uzņēmuma pamatpakalpojumiem – telekomunikācijām, sacīts kompānijas paziņojumā. Patlaban “mail.ee” ir vairāk nekā 400 000 lietotāju kontu.

Darījuma summa, kas mērāma sešiem cipariem, atbilstoši līgumam ir konfidenciāla un netiek izpausta.

Pēc Griķa sacītā, Mail.ee lietotāji jau ir ieguvēji. Piemēram, pastkastītes ietilpība, salīdzinot ar līdzšinējo, tika palielināta 1000 reižu, proti, līdz 20 GB, pielikumā tagad var nosūtīt līdz pat 50 MB lielas datnes, tāpat ir vienkāršota saskarne un citas funkcijas.

Turklāt jau februāra sākumā Mail.ee lietotājiem, līdzīgi kā Inbox lietotājiem Lietuvā un Latvijā, būs pieejama mobilā aplikācija e-pastu pārskatīšanai.

Lasi vēl