Igauņi pasauli pārsteidz ar kārtējo tehnoloģiju izgudrojumu – OnlineExpo

2 komentāri
Igauņi pasauli pārsteidz ar kārtējo tehnoloģiju izgudrojumu – OnlineExpo
Foto: Gints Ivuškāns

Igauņi radījuši inovatīvu izstāžu platformu OnlineExpo, kura šonedēļ prezentēta arī Latvijā. Izstāžu platforma paredzēta, lai uzņēmēji varētu izrādīt savus produktus un pakalpojumus, speciāli nebraucot uz citās valstīs vai pat kontinentos notiekošām izstādēm.

Igauņu radīto virtuālo izstāžu zāli darbībā pirmoreiz varēs iepazīt no 7. līdz 11. martam, kad norisināsies starptautiskā tūrisma izstāde Travel Expo 2016.

OnlineExpo izstādes var apmeklēt, izmantojot jebkuru interneta pārlūkprogrammu, un informācija par izstādes dalībniekiem, to produkciju un pakalpojumiem pieejama astoņās valodās.

OnlineExpo ir veidots kā virtuālu zāļu kopums, kur katrā zālē pārstāvēta cita tēma, piemēram, medicīna, SPA, transporta pakalpojumi, tūrisms, un citi. Katram dalībniekam ir savs virtuālais stends, kuru iespējams pielāgot viņa vēlmēm un vajadzībām. Stendā var integrēt arī uzņēmuma mājas lapu ar video pārraides, sarunu vai komentēšanas iespēju. Profesionāli izstrādāta interneta vide dod uzņēmējam iespēju izmantot visus jaunākos tehnoloģiskos risinājumus un sasaisti ar apmeklētājiem. Portāls sniedz tūlītēju atgriezenisko saiti par to, kā uzņēmumam veicas izstādē.

“Nereti vēlme piedalīties starptautiskajās izstādēs tiek apslāpēta ar vairākas reizes lielākām izmaksām. Pat samērā tuvajā Zviedrijā un Somijā dalības maksa izstādē var būt līdz pat četrām reizēm dārgāka nekā Latvijā. OnlineExpo atrisina šo problēmu, jo uzņēmēji var uzrunāt plašu potenciālo partneru un pircēju loku daudzās pasaules valstīs,” otrdien iepazīstinot Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus ar jauno produktu, sacīja OnlineExpo Latvia direktore Polīna Goldšteina.

Virtuālās izstādes pirmajā lapā var redzēt VIP stendus, visaktīvākos un apmeklētāju vislabāk novērtētos izstādes dalībniekus, dienas programmu un notikumu logu ar tuvākajām aktivitātēm. Platformā izmantoti sociālo un profesionālo tīklu elementi un pieejams arī interneta veikals, lai uzreiz varētu iegādāties nolūkoto produktu.

Platformas veidotāju mērķis ir aptvert visus nozīmīgākos tirgus – Eiropas Savienību (ES), ASV, Ķīnu un Neatkarīgo Valstu Sadraudzību (NVS).

OnlineExpo izveidošanā ieguldīti vairāk nekā 200 tūkstoši eiro un šobrīd uzņēmums nodarbina 25 darbiniekus trīs birojos. Nākotnē birojs tiks atvērts katrā valstī, kas iesaistīsies virtuālajās izstādēs.

Skaties foto no OnlineExpo prezentācijas pasākuma:

2 komentāri