Komentāri
Iespaidīgi! “Google” radījuši pašbraucošo auto, kas spēj nogādāt pasažierus tur, kur vajag

Nogurums no rītiem, vētraini aizvadīta nakts vai vienkārši slinkums sēsties pie automašīnas stūres. Drīz par to vairs nebūs jāraizējas, jo “Google” spēruši soli tuvāk savu pašbraucošo auto ieviešanai tirgū.

“Google” prezentējusi savu jaunāko projektu ar nosaukumu “Waymo”. Šī auto marka, iespējams, pēc pāris gadiem būs tik pat pazīstama kā šobrīd pa ceļiem braucošie spēkrati. Tehnoloģiju gigants “Waymo” devis lielāku brīvību attīstībai un jaunām inovācijām, paziņojot, ka uzņēmums ir ļoti tuvu, lai jau drīzumā piedāvātu drošas un pārbaudītas pašbraucošās automašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tomēr konkurenti auto projektam jau minot uz papēžiem, tādēļ pašbraucošo auto pionieri vēlas pēc iespējas ātrāk piedāvāt jauno inovāciju cilvēkiem. “Waymo” auto jau iepriekš pierādījis savas spējas pārvadāt cilvēkus, viņiem pat nedomājot par rokas likšanu uz stūres.

Foto

Pirmais īstais tests notika pērn, kad auto pa Teksasas štata Ostinas pilsētu vedis aklu vīrieti un veiksmīgi nokļuvis galapunktā. Pārdošanai paredzētajiem modeļiem gan nebūs ne stūres, ne pedāļu. Tie pielāgos ātrumu esošajai satiksmei un manevrēs pilsētā, izmantojot karti. Līdz šim testa režīmā mazie auto ir nobraukuši 2 miljonus jūdžu, un tagad programmatūra tiek pielāgota smagāku apvidu šķērsošanai.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl