Komentāri
Huawei un vāciešu Leica sadarbosies, solot viedtālruņu “superkameras”
AFP/LETA

Huawei Consumer Business Group (BG) un Vācijas kompānija Leica Camera AG paziņojuši par ilglaicīgu stratēģiskās sadarbības uzsākšanu.

“Uzņēmumi apvienos spēkus augstas klases ierīču ražošanā un radīs jaunas kvalitātes viedtālruņu fotokameras,” teikts kompānijas izplatītajā paziņojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vācu kompānija Leica Camera ražo fotokameras apmēram gadsimtu, un, jāatzīst, Leica kameras iecienījuši fotogrāfijas entuziasti. “Tehnoloģiskā sadarbība ar Huawei Leica Camera dod iespēju izmantot mūsu optisko ekspertīzi un piedāvāt jaunu produktu segmentu, atverot jaunas, aizraujošas biznesa iespējas mobilo ierīču sektorā. Viedtālruņi ir svarīgi foto industrijas rīki un sniedz Leica jaunas iespējas paplašināties,” tā medijiem paziņojis Leica Camera AG izpilddirektors Olivers Kaltners (Oliver Kaltner).

2012.gadā Huawei kļuva par trešo lielāko viedtālruņu ražotāju pasaulē, un 2015. gadā tā bija pirmā Ķīnas kompānija, kura pārdevusi vairāk nekā 100 miljonus mobilo tālruņu globālā mērogā gada laikā.

Foto – Huawei un Leica produkti

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl