Komentāri
Huawei laiž klajā “tradicionāla izskata” viedpulksteni un TalkBand aproci
Foto: REUTERS/SCANPIX

Ķīnas kompānija Huawei Barselonā notiekošajā Mobilo tehnoloģiju kongresā (Mobile Techonology Congress, MWC) nākusi klajā ar jaunu viedpulksteni, kura apaļās formas dizains vairāk līdzinās tradicionālam pulkstenim. Tāpat kompānija prezentējusi arī TalkBand fitnesa austiņas un TalkBand aproci, kas pilda viedpulksteņa funkcijas.

Huawei Watch ir pirmais viedpulkstenis, kam ir safīra aizsargstikls, kas sedz Amoled ekrānu. Tā dizains pietuvināts tradicionālā, apaļās formas pulksteņa dizainam. Tāpat lietotājs varēs izvēlēties kādu no 40 dažādiem ciparnīcu izskatiem, kā arī dažādas rokas siksnas. Pats pulkstenis pieejams trīs krāsās – melnā sudraba un zelta.

Savukārt iekārta TalkBand N1, kas līdzinās austiņām, ir paredzēta nēsāšanai ap kaklu un nodrošinās mūzikas atskaņošanu, kā arī skaitīs soļus. Savukārt TalkBand2 varētu dēvēt par viedpulksteņa un sporta aproces hibrīdu. Būtībā tā ir sporta aproce, kas pilda viedpulksteņa funkcijas, un būs savienojama ar Android un iOS operētājsistēmu ierīcēm.

Tāpat Ķīnas tehnoloģiju kompānija prezentējusi planšetdatora un viedtālruņa hibrīdu MediaPad X2. Tā ekrāns ir 7 collas, un to darbina astoņu kodolu Huawei Kirin procesors. Tāpat tas aprīkots ar 13 un 5 megapikseļu kamerām.

Foto:

Lasi vēl