Komentāri

Taivānas viedtālruņu ražotājs HTC īsi pirms Barselonas mobilo tehnoloģiju pasākuma (Mobile World Congress) laidis klajā savu jaunumu – viedtālruni HTC One M9. Tāpat prezentēta jauna fitnesa aproce HTC Grip.

Jauno HTC telefonu darbinās Android 5.0.2. Lollipop un HTC Sense 7 operētājsistēma, un tam būs piecu collu LCS displejs. Izšķirtspēja – 1080 pikseļi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viedtālruņa darbību nodrošina Qualcomm Snapdragon 810 astoņu kodolu procesors, savukārt operatīvā atmiņa ir 3 gigabaiti (GB).

Skaties foto!

Tālrunis aprīkots ar BoomSound skaņu sistēmu, kas uzlabota ar Dolby Audio sistēmu. Tāpat ierīcei ir 20 megapikseļu kamera, kas ir ievērojams uzlabojums ar iepriekšējā HTC flagmaņa kameras iespējām.

Ierīces svars – 157 grami, savukārt izmēri – 144,6 milimetri (mm) x 69,7 mm x 9,61 mm.

Patlaban paziņots, ka Lielbritānijā jaunais HTC M9 nonāks pārdošanā marta vidū, bet pārējā Eiropā – 31. martā. Tā cena noteikta 749 eiro apmērā.

Savukārt fitnesa aproce HTC Grip, kas paredzēta fitnesa un sporta entuziastiem, būs salāgojama ar citām Android un iOS operētājsistēmu ierīcēm. No šīm ierīcēm uz aproces ekrāna varēs redzēt jaunākos paziņojumus, piemēram, par zvaniem vai īsziņām. HTC Grip ir ūdensizturīga, taču nav paredzēta ilgākai mērcēšanai ūdenī, piemēram, peldēšanas sportam. Ar ieslēgtu GPS, tās baterijas laiks ir aptuveni piecas stundas. Jaunā aproce veikalu plauktos nonāks šā gada pavasarī.

Pēdējie trīs gadi kompānijai HTC nav bijuši viegli, taču Taivānas viedtelefonu ražotāja finanšu rādītājiem pērnā gada otrajā pusē palīdzēja vidējās klases viedtelefonu pārdošana. Proti, pērnā gada pēdējā ceturksnī HTC paziņoja par pirmo ceturkšņa peļņu pēdējo trīs gadu laikā. Proti, 2014. gada ceturtajā ceturksnī HTC pārdošanas apjomi veidoja 1,5 miljardus ASV dolāru, bet neto peļņa bija aptuveni 14,7 miljonu ASV dolāru apjomā.

Tiesa gan, gada griezumā HTC ienākumi, salīdzinot ar 2013. gadu, ir kritušies. Taču analītiķi paredz, ka 2015. gadā HTC varētu atkal atgriezties pie peļņas.

Lasi vēl