HTC ar jaunu kameru met izaicinājumu ”GoPro”

0 Komentāru
HTC ar jaunu kameru met izaicinājumu ”GoPro”
Foto: HTC

Tehnoloģiju kompānija HTC, kas līdz šim bija plašāk pazīstama kā viedtālruņu ražotāja, prezentējusi ūdensizturīgu, platleņķa kameru ”RE”, kas uzņem gan video, gan fotogrāfijas.

Ar īpašas lietojumprogrammas palīdzību ”RE” var savienot ar tādām ierīcēm kā, piemēram, viedtālruņiem un planšetdatoriem. Aplikāciju varēs izmantot gan ”Android”, gan ”iOS” operētājsistēmu ierīcēs.

Eksperti lēš, ka ierīce varētu konkurēt ar ”GoPro” produktiem, taču šajā cīņā HTC varētu zaudēt.

HTC pārstāvji gan paredz, ka ”RE” ”mainīs mobilās fotogrāfijas seju”.

Kamera aprīkota ar 16 megapikseļu CMOS sensoru un 146 grādu platleņķa objektīvu, kā arī palēninājuma ieraksta funkciju. Tāpat ierīce var vienu stundu atrasties metra dziļumā zem ūdens, un tai nekas nenotikšot, norāda HTC pārstāvji.

Tikmēr skarbākie kritiķi, piemēram, Francisko Džeronimo (Francisco Jeronimo) no tehnoloģiju izpētes firmas “IDC”, kritizēja jaunās kameras dizainu, sakot, ka kamera ”ir jokaina – izskatās pēc astmas inhalatora”. Eksperts arī norādīja, ka šim nišas produktam būs nopietnas grūtības sacensties ar ”GoPro” kamerām, kas jau iekarojušas gana stabilu vietu tirgū.

Līdz ar jauno ”RE” kameru HTC pieteica arī jaunu viedtālruni ”HTC Desire EYE”, kas tiek pozicionēts kā ”selfiju telefons”. Tas aprīkots ar 13 megapikseļu kameru, kas atrodas ierīces ekrāna pusē, tādējādi ir ļoti parocīga pašbilžu uzņemšanai.

0 Komentāru