Komentāri
HTC ar jaunu kameru met izaicinājumu ”GoPro”
Foto: HTC

Tehnoloģiju kompānija HTC, kas līdz šim bija plašāk pazīstama kā viedtālruņu ražotāja, prezentējusi ūdensizturīgu, platleņķa kameru ”RE”, kas uzņem gan video, gan fotogrāfijas.

Ar īpašas lietojumprogrammas palīdzību ”RE” var savienot ar tādām ierīcēm kā, piemēram, viedtālruņiem un planšetdatoriem. Aplikāciju varēs izmantot gan ”Android”, gan ”iOS” operētājsistēmu ierīcēs.

Eksperti lēš, ka ierīce varētu konkurēt ar ”GoPro” produktiem, taču šajā cīņā HTC varētu zaudēt.

HTC pārstāvji gan paredz, ka ”RE” ”mainīs mobilās fotogrāfijas seju”.

Kamera aprīkota ar 16 megapikseļu CMOS sensoru un 146 grādu platleņķa objektīvu, kā arī palēninājuma ieraksta funkciju. Tāpat ierīce var vienu stundu atrasties metra dziļumā zem ūdens, un tai nekas nenotikšot, norāda HTC pārstāvji.

Tikmēr skarbākie kritiķi, piemēram, Francisko Džeronimo (Francisco Jeronimo) no tehnoloģiju izpētes firmas “IDC”, kritizēja jaunās kameras dizainu, sakot, ka kamera ”ir jokaina – izskatās pēc astmas inhalatora”. Eksperts arī norādīja, ka šim nišas produktam būs nopietnas grūtības sacensties ar ”GoPro” kamerām, kas jau iekarojušas gana stabilu vietu tirgū.

Līdz ar jauno ”RE” kameru HTC pieteica arī jaunu viedtālruni ”HTC Desire EYE”, kas tiek pozicionēts kā ”selfiju telefons”. Tas aprīkots ar 13 megapikseļu kameru, kas atrodas ierīces ekrāna pusē, tādējādi ir ļoti parocīga pašbilžu uzņemšanai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl