Uz Krievijas hakeriem krīt aizdomu ēna par vērienīgu uzbrukumu ASV bankai

Komentāri
Uz Krievijas hakeriem krīt aizdomu ēna par vērienīgu uzbrukumu ASV bankai
Foto: Jose Camões Silva /Flickr

ASV izmeklēšanas birojiem izdevies noskaidrot, ka augustā veiktajā kiberuzbrukumā hakeri nozaguši 83 miljonus ASV bankas ”JP Morgan” klientu privātos datus. Tas tiek uzskatīts par lielāko kiberuzbrukumu banku vēsturē.

Federālais izmeklēšanas birojs (FIB) izmeklē šo lietu, lai noskaidrotu, vai šis uzbrukums nav atriebība par ASV sankcijām pret Krieviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā hakeriem izdevies piekļūt kopumā 90 serveriem un visām programmām, kuras uzstādītas ”JP Morgan” bankas datoriem.

Bankas pārstāvji norāda, ka kiberuzbrukuma seku likvidēšana prasīs vairākus mēnešus.

Tas, kā hakeriem izdevies piekļūt bankas sistēmai, joprojām nav skaidrs. Vairāki drošības eksperti atzinuši, ka šāds uzbrukums nebūtu pa spēkam parastiem noziedzīgiem hakeriem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl