Hakeri uzlauž ASV militāristu saziņas kontus

Komentāri
Hakeri uzlauž ASV militāristu saziņas kontus
Foto: EPA/LETA

Hakeru uzbrukumu dēļ vakar uz vairākām stundām tika slēgti ASV Centrālās pavēlniecības Twitter un YouTube konti.

Paši hakeri apgalvo, ka pieder pie teroristu organizācijas Islāma valsts. Viņi publiskoja attēlus, kuros Islāma valsts vārdā draud ASV karavīriem un to ģimenēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Hakeri uzlauztajā Twitter kontā ievietoja militārpersonu telefona numurus un dažus dokumenti, taču Pentagons apgalvo, ka nekādi nozīmīgi dati neesot nopludināti.

Visvairāk šis hakeru uzbrukums apkaunojis ASV prezidentu Baraku Obamu, uzsver ārvalstu mediji. Tieši tad, kad notika uzbrukums, viņš teica runu par kiberdrošību.

Reaģējot uz draudiem, ASV valdības ēkās pastiprināta drošība.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl