Hakeri uzbrukuši PayPal, Twitter un Spotify

Komentāri
Hakeri uzbrukuši PayPal, Twitter un Spotify
AFP/SCANPIX

Naktī uz sestdienu, 22. oktobri,  kiberuzbrukumus piedzīvojušas populāras interneta vietnes – Paypal, Twitter un Spotify. Uz vairākām stundām paralizēta to darbība.

Uzbrukums bijis vērsts pret  ASV bāzētu kompāniju, kas ļauj lietotājiem pievienoties šīm vietnēm. Cietušo vidū arī filmu straumēšanas lapa Netflix, interneta forums Reddit un citas vietnes, kuras ikdienā apmeklē simtiem miljoni cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzbrukumi veikti, inficējot parastas, interneta tīklā esošas iekārtas, piemēram printerus un kameras. No tām uz kompānijas serveriem nosūtīts masīvs datu apjoms, liedzot citiem lietotājiem pieslēgties tās pārziņā esošajām vietnēm.

Uzbrukumi  apturēti dažu stundu laikā. Vainīgie pagaidām nav noskaidroti, taču varasiestādes izslēdz iespēju, ka tas varētu būt kādas valsts atbalstīts kiberuzbrukums ASV.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl