Hakeri uzbrukuši PayPal, Twitter un Spotify

Komentāri
Hakeri uzbrukuši PayPal, Twitter un Spotify
AFP/SCANPIX

Naktī uz sestdienu, 22. oktobri,  kiberuzbrukumus piedzīvojušas populāras interneta vietnes – Paypal, Twitter un Spotify. Uz vairākām stundām paralizēta to darbība.

Uzbrukums bijis vērsts pret  ASV bāzētu kompāniju, kas ļauj lietotājiem pievienoties šīm vietnēm. Cietušo vidū arī filmu straumēšanas lapa Netflix, interneta forums Reddit un citas vietnes, kuras ikdienā apmeklē simtiem miljoni cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uzbrukumi veikti, inficējot parastas, interneta tīklā esošas iekārtas, piemēram printerus un kameras. No tām uz kompānijas serveriem nosūtīts masīvs datu apjoms, liedzot citiem lietotājiem pieslēgties tās pārziņā esošajām vietnēm.

Uzbrukumi  apturēti dažu stundu laikā. Vainīgie pagaidām nav noskaidroti, taču varasiestādes izslēdz iespēju, ka tas varētu būt kādas valsts atbalstīts kiberuzbrukums ASV.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl