Komentāri
Hakeri gūst virsroku pār kiberdrošības industriju, paziņo eksperti
FOTO: LETA

Hakeri un kiberzagļi gūst virsroku pār drošības industriju, kas iestigusi “tumsonīgā” domāšanā, otrdien secināts drošības jautājumiem veltītā konferencē Sanfrancisko. Pagājušajā gadā piedzīvotā kiberuzbrukumu epidēmija liecina, ka industrija cīņā zaudē, uzskata drošības konferences RSA 2015 prezidents Amits Jorans.

“Lai atturētu barbarus, vienkārši būvējam augstākas cietokšņu sienas un rokam dziļākus grāvjus. Augstākas sienas neatrisinās mūsu problēmu,” sacīja Jorans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Vienalga, cik augstas vai gudras būs sienas, apņēmīgi ienaidnieki atradīs veidu, kā tikt tām pāri, apkārt, zem vai cauri,” uzskata eksperts.

Konferencē Sanfrancisko pulcējās apmēram 30 000 kiberindustrijas speciālistu.

Jorans uzsvēra, ka 2014. gads, kad piedzīvots uzbrukums Sony Pictures un uzbrukts miljoniem cilvēku datu, ir vēl viens atgādinājums, ka industrija zaudē.

Viņš uzskata, ka kiberdrošības industrijai jāmaina domāšana un jāpanāk, ka potenciālie uzbrukumi kļūst skaidri un savlaicīgi pamanāmi.

“Tā nav tehnoloģiju problēma,” teica Jorans. “Tā ir domāšanas problēma.”

Eksperts mudina vairāk pievērsties lietotāju identitātes pārbaudīšanai, lai neļautu hakeriem uzbrukt, izmantojot neīstus lietotāju datus.

“Identitāte un autentifikācija ir svarīgāka nekā jebkad agrāk,” akcentēja Jorans. Jebkurā veiksmīgā hakeru uzbrukumā viltotas identitātes izmantošana ir tas, kas ļauj viņiem izpildīt plānoto, uzskata eksperts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl