Komentāri
“Google” turpmāk palīdzēs tiem, kas mēdz aizmirst, kur novietojuši savu auto

Kuram šoferim kaut reizi dzīvē nav gadījusies situācija, ka steigā īsti neatceries, kurā šķērsieliņā vai kurā stāvvietas malā esi atstājis savu auto. Šādos gadījumos talkā tiek ņemta izdoma – gan zvans draugam, gan automašīnas attālināta atslēgšana cerībā, ka auto skaņas un gaismas signāli liks par spēkratam atgādināt par tā atrašanās vietu. Nupat “Google Maps” nākusi klajā ar jaunu iespēju aizmāršīgiem autovadītājiem – atcerēties, kur “autiņš” ir atstāts.

“Google Maps” nospiežot uz zilā punkta, parādās vairākas iespējas, no kurām ir jāizvēlas “Saglabāt transportlīdzekļa atrašanās vietu”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpat ir iespējams saglabāt arī atgādinājumu par autostāvvieta apmaksu, kā arī kopīgot savu atrašanās vietu citiem cilvēkiem.

Skaties ekrānuzņēmumus – “Google Maps” piedāvā jaunu iespēju:

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl