Google Play Music ienāk Latvijā

Komentāri
Google Play Music ienāk Latvijā
Publicitātes foto

No šodienas Latvijā pieejama mūzikas straumēšanas platforma Google Play Music, kas ļauj tās lietotājiem piekļūt plašai mūzikas datubāzei – sākot ar miljoniem ārzemju izpildītāju dziesmu visdažādākajos mūzikas žanros un beidzot ar pašmāju mākslinieku daiļradi.

Tagad mūziku neierobežotā daudzumā varēsit baudīt jebkurā Android ierīcē – tālrunī, datorā vai planšetdatorā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Google mārketinga menedžeris Baltijā Reģimants Urbans apliecina, ka šis ir nozīmīgs solis Google Play attīstībā. “Mēs priecājamies, ka esam paplašinājuši pieeju Google produktiem un tie ir pieejami arī Latvijā. 2014. gada sākumā mūsu klienti Baltijas valstīs no Google Play varēja lejupielādēt vienīgi mobilās aplikācijas. No jūnija mēs esam sākuši iepazīstināt ar iespēju iegādāties filmas, sākot no septembra – grāmatas, bet no šodienas ir pieejama arī mūzika,” norāda R. Urbans.

Ar Google Play Music katrs pats var radīt savu unikālo radiostaciju bez reklāmas pauzēm – tajā skanēs tikai un vienīgi paša izvēlētās dziesmas un albumi. Šeit iespējams pievienot savas mīļākās dziesmas vai albumus, veidot dažādus atskaņošanas sarakstus ar dziesmu kārtību dažādiem noskaņojumiem, uzzināt, ko klausās jūsu draugi un ko konkrētajā žanrā iesaka mūzikas eksperti. Tiek piedāvātas arī citas radiostacijas, mākslinieki un atskaņošanas saraksti, kas, spriežot pēc jūsu izvēles, varētu jūs uzrunāt.

Ja šķiet, ka ar platformā atrodamajām dziesmām nepietiek, Google Play Music piedāvā pievienot arī dziesmas no privātās kolekcijas, lai varētu tās kombinēt ar Google plašo kolekciju. Pavisam tiešsaistes režīmā iespējams glabāt 20 tūkstošus savu privāto dziesmu un klausīties tās no jebkuras Android ierīces vai play.google.com/store/music.

Pirmo mēnesi mūziku neierobežotā daudzumā iespējams klausīties bez maksas, bet vēlāk, kļūstot par platformas abonentu līdz 2015. gada 7. janvārim, maksa par neierobežotu piekļuvi visas pasaules mūzikai būs 4,99 eiro mēnesī.

Uzsāciet Google Play Music bezmaksas lietošanu play.google.com/about/music/allaccess!

Ar šo jauninājumu Google Play sper vēl vienu soli pretī tam, lai padarītu digitālās izklaides pieredzi arvien kvalitatīvāku un neaizmirstamāku, ļaujot baudīt, izpētīt un atklāt arvien jaunus apvāršņus kino, literatūras, izklaides un tagad arī mūzikas pasaulē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl