“Google Maps” zina Tavas gaitas; klikšķini šeit un pārbaudi pats, kas ir zināms par Tevi!

27 komentāri
“Google Maps” zina Tavas gaitas; klikšķini šeit un pārbaudi pats, kas ir zināms par Tevi!
Ekrānuzņēmums

Jā, tā ir patiesība – tehnoloģiju milzis “Google” seko līdzi katram viedtālruņu īpašnieku solim un, iespējams, zina par Tevi vairāk nekā Tu pats. Kompānijai ir programmatūra, kas piefiksē, kur un kad Tu esi bijis, kā arī – kāds bijis Tavs maršruts? Netici? Pārbaudi pats!

Vai tas šķiet neticami? Ja tā, tad Tev pašam ir iespēja pārliecināties par to, vai Tava pārvietošanās tiek piefiksēta. Klikšķini uz šīs saites un noskaidrot, kas “Google Maps” zināms par Tevi. Pārbaudot šo informāciju no datora, izmanto to pašu Gmail e-pastu, kāds ir Tavā viedierīcē, kuru ikdienā izmanto.

Ekrānuzņēmums – tā “Google” Tevi “izseko”!

Ekrānuzņēmums

Kā ziņo medijs BrightSide, vēl neticamāk ir tas, ka “Google” ievāc informāciju par Tevi arī tad, neskatoties uz to, kādus privātuma uzstādījumus Tu izmanto. Tomēr pastāv iespēja minimizēt informāciju, kas no Tava viedtelefona tiek nosūtīta “Google”.

Informācija par to, kur ierīces lietotājs bijis noteiktā laikā darbojas tad, ja tiek ieslēgta GPS informācija. Šajā attēlā ar aplīti tiek apvilkti tie datumi, kad ierīces lietotājs izmantojis GPS:

Negribi, lai “Google” ir tik daudz informācijas par Tevi? Lūk, vienkāršs veids, kā atrast un izdzēst visu, kas par tevi parādās “Google”.

TOP komentāri

 • ella
 • Liene
  +3 +3 0

  Liene

  Interesanti! Man patika paskatīties. Ja to zina arī google, man vienalga, neko slēpjamu neesmu darījusi. Bet - kāpēc vēl joprojām ir problēmas pazudušus cilvēkus atrast, ja viņiem līdzi ir telefons?
 • ripa
  +3 +3 0

  ripa

  es teroraktus neplānoju, pie mīļākā nebraukāju,
  man tas liekas pat noderīgi drošībai.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl