27 komentāri
“Google Maps” zina Tavas gaitas; klikšķini šeit un pārbaudi pats, kas ir zināms par Tevi!
Ekrānuzņēmums

Jā, tā ir patiesība – tehnoloģiju milzis “Google” seko līdzi katram viedtālruņu īpašnieku solim un, iespējams, zina par Tevi vairāk nekā Tu pats. Kompānijai ir programmatūra, kas piefiksē, kur un kad Tu esi bijis, kā arī – kāds bijis Tavs maršruts? Netici? Pārbaudi pats!

Vai tas šķiet neticami? Ja tā, tad Tev pašam ir iespēja pārliecināties par to, vai Tava pārvietošanās tiek piefiksēta. Klikšķini uz šīs saites un noskaidrot, kas “Google Maps” zināms par Tevi. Pārbaudot šo informāciju no datora, izmanto to pašu Gmail e-pastu, kāds ir Tavā viedierīcē, kuru ikdienā izmanto.

Ekrānuzņēmums – tā “Google” Tevi “izseko”!

Ekrānuzņēmums

Kā ziņo medijs BrightSide, vēl neticamāk ir tas, ka “Google” ievāc informāciju par Tevi arī tad, neskatoties uz to, kādus privātuma uzstādījumus Tu izmanto. Tomēr pastāv iespēja minimizēt informāciju, kas no Tava viedtelefona tiek nosūtīta “Google”.

Informācija par to, kur ierīces lietotājs bijis noteiktā laikā darbojas tad, ja tiek ieslēgta GPS informācija. Šajā attēlā ar aplīti tiek apvilkti tie datumi, kad ierīces lietotājs izmantojis GPS:

Negribi, lai “Google” ir tik daudz informācijas par Tevi? Lūk, vienkāršs veids, kā atrast un izdzēst visu, kas par tevi parādās “Google”.

TOP komentāri

 • ella
 • Zašamskis
 • Niks
  +3 +3 0

  Niks

  Ļoti patīkami. Tas var arī noderēt lai pierādītu savu atrašanos tur vai citur.
  Vispār man ir viedtālrunis bez SIM kartes, tas ir neizmantoju telefona Nr.
  Tas ir es nemaksāju nevienam operatoram.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl