Komentāri
“Google Maps” parādījusies iespēja tiešraidē dalīties ar savu atrašanās vietu
pixabay

Lai arī daudzus satrauc tas, ka, piemēram, ”Google” noteikti zina par mums vairāk nekā kaimiņš, ir iespēja izmantot to arī savā labā, taupot laiku. Parādījusies jauna iespēja “tiešraidē” rādīt citiem savu atrašanās vietu.

Pateicoties ”Google Maps”, ne tikai lielie uzņēmumi zina, kur mēs atrodamies reālajā laikā. Par savām gaitām, izmantojot šo iespēju, var informēt arī savus draugus un radiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, te ir jauna iespēja, kā sev tuviem cilvēkiem norādīt savu atrašanās vietu un to, kā tā laika gaitā mainās:

”Google Maps” lietotājs var izvēlēties, kuriem cilvēkiem un uz cik ilgu laiku viņš vēlas parādīt savu atrašanās vietu. Pastāv iespēja izvēlēties kontaktus no savas digitālās ”telefongrāmatas”. Dalīties ar savu atrašanās vietu var pat vairākas dienas.

Šī iespēja ir jo īpaši noderīga gadījumos, ja nevēlies visu laiku atbildēt uz jautājumiem par to, kur atrodies un cik ilgi varētu kavēt. Tagad cilvēki, kurus satiec, paši tam var sekot līdzi.

Taču, ja vēlies izslēgt iespēju, ka “Google” seko tavām gaitām, to vari izdarīt šeit!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl