Komentāri
“Google Maps” parādījusies iespēja tiešraidē dalīties ar savu atrašanās vietu
pixabay

Lai arī daudzus satrauc tas, ka, piemēram, ”Google” noteikti zina par mums vairāk nekā kaimiņš, ir iespēja izmantot to arī savā labā, taupot laiku. Parādījusies jauna iespēja “tiešraidē” rādīt citiem savu atrašanās vietu.

Pateicoties ”Google Maps”, ne tikai lielie uzņēmumi zina, kur mēs atrodamies reālajā laikā. Par savām gaitām, izmantojot šo iespēju, var informēt arī savus draugus un radiniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, te ir jauna iespēja, kā sev tuviem cilvēkiem norādīt savu atrašanās vietu un to, kā tā laika gaitā mainās:

”Google Maps” lietotājs var izvēlēties, kuriem cilvēkiem un uz cik ilgu laiku viņš vēlas parādīt savu atrašanās vietu. Pastāv iespēja izvēlēties kontaktus no savas digitālās ”telefongrāmatas”. Dalīties ar savu atrašanās vietu var pat vairākas dienas.

Šī iespēja ir jo īpaši noderīga gadījumos, ja nevēlies visu laiku atbildēt uz jautājumiem par to, kur atrodies un cik ilgi varētu kavēt. Tagad cilvēki, kurus satiec, paši tam var sekot līdzi.

Taču, ja vēlies izslēgt iespēju, ka “Google” seko tavām gaitām, to vari izdarīt šeit!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl