Komentāri
Google mākslīgā intelekta programma galda spēlē uzvarējusi pašu Eiropas čempionu
Foto: AFP / LETA

Tehnoloģiju giganta Google mākslīgā intelekta programmai izdevies pārspēt Eiropas čempionu vienā no sarežģītākajām galda spēlēm – Go.

Programmas uzvaru eksperti novērtējuši, kā ievērojamu sasniegumu, kam būs liela ietekme un mākslīgā intelekta attīstību un izmantojamību nākotnē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ņemot vērā to, ka spēlētāji šajā spēlē bieži paļaujas uz instinktiem, datora izredzes uzvarēt iepriekš tika vērtētas kā zemas un uzvaras gūšana pār profesionālu spēlētāju tika uzskatīta par teju neiespējamu.

Taču izdevies pierādīt pretējo. Mākslīgā intelekta programmas attīstās ātrāk, nekā prognozēts. Kompānijas, kas strādā pie to pilnveidošanas, cer, ka drīzumā datori ne tikai mehāniski izpildīs darbības, bet būs spējīgi palīdzēt cilvēkiem lēmumu pieņemšanā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl