Komentāri
“Google” izveido interneta vietņu izveides apmācības programmu
FOTO:SCANPIX

Tagad centīgākajiem interneta vietņu radītājiem ir iespēja “iestāties” “Google Webmaster Academy”, kas piedāvā tiešsaistē apgūt apmācību programmu par tīmekļa vietņu izveidi, kā tās padarīt pieejamas lietotājiem un kā nodrošināt vietnes un tās satura atrašanu meklētājprogrammās.

Programma bez maksas pieejama 22 valodās, kā arī tajā ir atsevišķas programmas iesācējiem un pieredzējušākiem tīmekļa vietņu veidotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Programma ir sadalīta vairākās mācību stundās, katra ilgst vienu stundu, un pēc katras no tām ir tests, lai pārbaudītu, ko lietotājs apguvis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl