Komentāri

Kamdēļ gan uzsākt sarunu ar cilvēkiem, lai noskaidrotu, kā viņiem klājas, ja tā vietā var izmantot speciāli tam paredzētu programmatūru?

Šādu programmatūru sakās esam izgudrojuši Vācijas Fraunhoferas institūta (Fraunhofer Institute for integrated circuits) speciālisti. Jaunajam rīkam dots nosaukums ”SHORE™”.

Avots: iis.fraunhofer.de

Avots: iis.fraunhofer.de

Analizējot cilvēku sejas vaibstus, ”SHORE™” var noteikt, piemēram, to, vai cilvēka noskaņojumus raksturojams kā ”laimīgs”, ”pārsteigts”, ”dusmīgs” vai ”bēdīgs”. Programmatūra vienlaikus var analizēt divu cilvēku sejas.

Tāpat programmatūra var noteikt, piemēram, acu mirkšķināšanas biežumu un atšķirt sejas ne tikai pretskatā, bet arī profilā.

Nākotnē ”SHORE™” varētu izmantot, piemēram, lai noteiktu reklāmu efektivitāti, runātāju identitāti konferencēs, virtuālu aktieru radīšanā, kā arī cilvēku muskuļu darbības pētījumos.

Patlaban programmatūra nav pieejama tirdzniecībā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl