Komentāri
”Google” gatavojas piedāvāt savus tiešsaistes servisus arī bērniem
FOTO: LETA

13 gadi ir vecums, kad cilvēks var pats kļūt par ”Google” tiešsaistes servisu lietotāju, iegūstot ”Google” kontu, e-pastu utt. Tā gan ir oficiālā versija, bet realitātē bērni arvien agrāk iemācās iebakstīt paroli savā viedtālrunī un tad jau visi ceļ ir atvērti. Arī tie, par kuriem vecāki un amatpersonas nav diez ko augstās domās.

Tiek ziņots, ka ”Google” grasās oficiāli piedāvāt savus tiešsaistes servisus arī jaunākiem bērniem. Tas sevī ietvertu jaunā cilvēka konta saistīšanu ar vecāku ”Google” kontiem, kā arī apgraizītu dažādu servisu versijas. Viens no lielākajiem ļaunumiem varētu būt ”YouTube” saturs, kas nekā nav ierobežojams, jo viss atduras pret satura izvietotāja godaprātu. Ir grūti iedomāties, pēc kādiem kritērijiem ”Google” spēs ierobežot ”YouTube” saturu un tas, visticamāk, pašiem mazākajiem tiks liegts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tas pats attiecas arī uz citiem tiešsaistes servisiem. ASV ”Google” nākas saskarties arī ar likumu, kas nosaka daudz plašākus ierobežojumus datiem, kādus uzņēmumi var iegūt no bērniem. Turklāt pastāv divu veidu iespējas izveidot savu ”Google” kontu – datorā tiek pieprasīts norādīt lietotāja vecumu, bet Android viedierīces iestatīšanas laikā izveidotais ”Google” konts neko tādu nevaicā.

Protams, ”Google” acīs bērni ir potenciālais tirgus, kuru var vienkārši zaudēt ”Apple” ar bērnu vidū tik izplatītajiem ”iPod” un ”iPad”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl