Gangsteru pasaule caur Google Street View aci. Skaties foto!

Komentāri
Gangsteru pasaule caur Google Street View aci. Skaties foto!
Foto: Jon Rafman / 9-eyes.com

Interneta giganta Google karšu lietotne Street View ik pa laikam ir priecējusi iedzīvotājus ar nejauši uzņemtiem dzīves kurioziem. Ir pienācis laiks kam nopietnākam – gangsteru pasaulei.

Interneta blogeris Džons Rafmans savu mājaslapu 9-eyes.com regulāri papildina ar dažādām Google Street View iemūžinātām epizodēm, no kurām vairums acīmredzami balansē uz likuma robežas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Apkopotajos ekrānuzņēmumos redzama kaimiņu, vienaudžu, kā arī dažāda mēroga kriminālo aprindu savstarpējā saskare un arī konflikti, kuriem, jāatzīst, lielākoties ir visai traģikomiska aura. Var tikai minēt, kā izvērties vairums no šīm situācijām, taču skaidrs ir viens, – piedzīvojumu te nav trūcis!

Skaties foto:

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl