Komentāri
Francija par terorisma attaisnošanu bloķējusi piecas tīmekļa vietnes
FOTO: SCANPIX

Saskaņā ar šogad ieviestajām jaunajām valdības pilnvarām Francija bloķējusi piecas tīmekļa vietnes, kas apsūdzētas terorisma attaisnošanā, pirmdien paziņojusi Iekšlietu ministrija.

Viena no vietnēm – Al Hayat Media Center – tiek turēta aizdomās par saistību ar teroristu grupējumu Islāma valsts, kas kontrolē plašas teritorijas Irākā un Sīrijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopš pagājušās nedēļas beigām bloķēta arī tīmekļa vietne islamic-news.info.

Rīkojums par vietņu aizliegšanu tika nosūtīts interneta pakalpojumu sniedzējiem, kuriem tika dotas 24 stundas, lai veiktu visus nepieciešamos pasākumus vietņu bloķēšanai.

Francijas parlaments novembrī apstiprināja plašu pretterorisma pasākumu kopumu, un to gaitā tika ieviesta arī pasu konfiskācija personām, kas tiek turētas aizdomās par nodomu pievienoties džihādistiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl