Francija grib ieviest radikālas izmaiņas Facebook un Twitter

Komentāri
Francija grib ieviest radikālas izmaiņas Facebook un Twitter
Foto: AFP/LETA

Francija ierosinājusi ieviest radikālas starptautiskas izmaiņas sociālajos tīklos, kas uzliktu par pienākumu tīkla piegādātājiem ziņot par kūdīšanu uz vardarbību.

Ar šādu prasību Francija vērsusies Apvienoto Nāciju organizācijā (ANO). Francija vēlas, lai pēc traģiskajiem teroraktiem janvāra sākumā visas ANO dalībvalstis sāktu kopīgu darbu pie vardarbības apkarošanas internetā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šīs valsts ierēdņi norāda, ka internetā viegli un lielā apmērā pieejami naidpilni video, kuros tiek izteikti nāves draudi un kultivēta propaganda. Līdz šim šiem video nav tikusi piegriezta attiecīga vērība. Francija norāda, ka ir jāievieš radikālas izmaiņas tajā, kā valdības reaģē uz tādiem sociālo tīklu ierakstiem Facebook un Twitter. Francija vēlas, ka minētos uzņēmumus – sociālos tīklus – būtu iespējams saukt pie juridiskas atbildības, ja tajos tiek publiskota ar vardarbību un naidu kurināšanu saistīta informācija.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl