FOTO: sievietes testē jauno Samsung galaxy S7 edge

2 komentāri
FOTO: sievietes testē jauno Samsung galaxy S7 edge

Skaties.lv bija lieliska iespēja testēt jaunāko Samsung garadarbu, proti, jauno, nepārspējamo mobilo telefonu Samsung Galaxy S7 edge.

Pirmo ieskatu sniegsim par telefona formām. Lai arī telefons ir liela izmēra, un, visticamāk, bikšu kabatā neder, bet plaukstās tas pieguļ lieliski. Tā platums ir radīts kā tievām, tā nedaudz resnākām plaukstām, un to ir viegli satvert. Plāns, luksusa klases stila – gluži kā Kembridžas hercogiene.

Ekrāns

Ekrāns ir brīnišķīgs. Dzidrs, košuma pilns. Tā izšķirtspēja ir vienreizēja, un regulējot ekrāna spožumu, to vienkārši var pieskaņot savu acu niķiem un stiķiem.

Ar ko ir slavens šī modeļa ekrāns, ir izliekums, kas rada telpisku noskaņu un nelielu 3D sajūtu. Ja līdz šim mums visiem telefona ekrāni bija ”parasti”, tas šis ir totāls jaunums, kas digitālo industriju attīstīs arī nākotnē. Tā izliekums padara visu vieglāk skatāmāku, tas ir ērtāks acīm un ir viegli piekļūt telefona sānu malā, pie ikdienišķām telefona funkcijām – kā SMS rakstīšana, zvanu veikšana, interneta lietošana u.c. Nav nepieciešama planšete, jo šis modelis to var ļoti vienkārši aizstāt un pat pārspēt.

Testējam kameru

Kā jau jebkuram mūsdienu cilvēkam un sociālo vietņu vergam, kamera ir viens no primārajiem rīkiem, kad vēlamies iegādāties telefonu. S7 kamera – neko piebilst, neko atņemt, – ideāla lietošanai, jo īpaši sievietēm, kuras ikdienu nevar iedomāties bez Instagram.com un citiem sociālajiem tīkliem. Tie kuriem interesē pašbildes jeb ”selfiji” – pat tumsā liks justies skaistam, savukārt otra kameras puse ir radīta, lai aizstātu fotoaparātus. Ja vēl izmantosi fotogrāfiju uzlabošanas programmas, neredzam iemeslu iegādāties fotoaparātu, protams, ja ar to vēlas nodarboties profesionāli. Būtībā kamera ir lieliska, tik tiešām. Bildes ir augstas kvalitātes, košas.

Foto


Salīdzinājām Samsung Galaxy s3 bildes, kas ir fotografētas tumsā, tad jāsecina, ka S7 edge ir radījis spiegu cienīgu kameru. Lūk zemāk salīdzinājums.

Foto

Foto: Skaties.lv

Kas lācītim vēderā?

Lielisks rīks ir nakts pulkstenis, kas ļauj neieslēgt telefona ekrānu, bet tā pulkstenis ar baltiem cipariem rādās telefona ekrāna malā, tieši uz izliekuma. Tas pirmkārt, nespīd, un neapžilbina acis, un otrkārt, lieki netērē telefona bateriju, un treškārt, naktī ir vieglāk redzēt pulksteni neliecoties pēc telefona, un neskatoties, cik stundas ir atlikušas gulēšanai, pirms modinātāja zvana.

Tāpat kā citiem modeļiem, arī šim ir LED gaismiņas, kas signalizē par konkrētu darbību, nokavētu zvanu, īsziņu, vai aktivitātēm sociālajos tīklos.

Telefona skaņa – tā ir telpiska, viegli sadzirdama un dzidra. Pietiekam skaļš, lai efektīvi klausītos un izbaudītu slavenās rokgrupas Led Zeppelin dziesmas.

Foto: Samsung S7 edge

Austiņas – ērtas un apslāpē apkārtējās skaņas, kas ļauj ievīties mūzikas skaņā. Būtisku atšķirību, no iepriekšējo modeļu austiņām, nav.

Kopumā telefons ir praktisks, bet ar luksusa klases piegaršu. To ir viegli turēt rokās, jo nav smags un pārāk milzīgs. Ekrāns ir perfekts un dēļ spilgtajām krāsām, to vien ir vērts iegādāties. Baterija par brīnumu ir diezgan izturīga, un lieki nebikstot telefonu, var izturēt līdz pat trīs dienām, kas pie mūsdienu tehnoloģijām ir pozitīvi. Ja esi viens no android īpašniekiem, tad arī jaunais modelis nebūs svešs, prasījās gan vairāk jauninājumi, kas tiešām pārsteigtu, bet ja dodam 10 baļļu sistēmā atzīmes, tad šis modelis tik tiešām ir izpelnījis teicamu atzīmi. Ir redzams, kāpēc labāk investēt noderīgās mantās.

TOP komentāri

  • Imēsls
    0 0 0

    Imēsls

    Samsung galaxy S7 ir daudz labāks nekā Iphone, tas ir pierādīs dažādos testos. Tas, ka citem ir Iphone nenozīmē, ka tas ir labāks.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl