FOTO: Neizdodas eksperiments ar lielāko, jebkad lietoto izpletni

Komentāri
FOTO: Neizdodas eksperiments ar lielāko, jebkad lietoto izpletni
FOTO: SCANPIX

Neveiksmi piedzīvojis ASV Nacionālās Aeronautikas un kosmosa pārvaldes NASA mēģinājums palaist lielāko, jebkad lietoto izpletni, ar kura palīdzību nākotnē iecerēts nolaisties uz Marsa.

Izmēģinājuma laikā lidaparāts ar milzīgu gaisa balonu tika pacelts virs Klusā okeāna. Nonākot 55 kilometru augstumā un sasniedzot virsskaņas ātrumu, bija jāatveras izpletnim, tomēr tas notika tikai daļēji.

Līdzīga situācija bija arī pērnā gada jūnijā, kad NASA veica pirmo šā paša lidaparāta izmēģinājuma lidojumu.

Iecerēts, ka uz Marsa izpletnis spētu nogādāt vismaz piecas tonnas smagu kravu un aptuveni 30 pētniekus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl