FOTO: NASA uzņem pirmo krāsaino Plutona attlēlu

Komentāri
FOTO: NASA uzņem pirmo krāsaino Plutona attlēlu
Foto: EPA/LETA

ASV Nacionālās aeronautikas un kosmosa pārvaldes zondei New Horizons izdevies uzņemt pirmo krāsaino Plutona fotoattēlu. Tas atklājis, ka pundurplanētas atmosfēras slānis ir spilgti zils.

NASA akcentē, ka visdrīzāk pašas atmosfēras daļiņas ir pelēkas vai sarkanas, taču tās atstaro zilo gaismu. Tas rada iespaidu, ka Plutona atmosfēra līdzinās zilām debesīm, kādas ir uz Zemes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat zonde uz Plutona arī atklājusi nelielus laukumus ar ledu. New Horizons ir pirmā zonde, kas ir sasniegusi Plutonu. Šobrīd tā atrodas aptuveni 5 miljardu kilometru attālumā no Zemes.

Skaties foto:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl