Komentāri
FOTO: Latvijā sāk tirgot “parastajam pulkstenim” līdzīgo Gear S2 viedpulksteni

No šodienas Latvijā pieejams Samsung Gear S2 viedpulkstenis, kura forma veidota tā, lai tas atgādinātu “parastos pulksteņus”.

Viedpulkstenī ir tādas iespējas kā pārskatīt kalendāru, pārbaudīt e-pastu, izlasīt un nosūtīt ziņojumus tieši no viedpulksteņa, sekot līdzi veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Pulkstenim ir apaļa forma un rotējošs ietvars.

”Krosiņam ļoti palīdz iespēja pulkstenī redzēt noskrieto distanci, pulsu un soļu skaitu, turklāt treniņa laikā var ērti lasīt arī mājinieku sūtītās ziņas – uzmundrinājuma vārdi soli padara raitāku,” stāsta televīzijas seja Jana Duļevska.

Foto:

Viedpulkstenim ir apaļš 1,2 collu diametra augstas izšķirtspējas ekrāns, Tizen OS operētājsistēmas platforma un 1 GHz divkodolu procesors. Viedtālrunis ir savienojams ar visiem Android 4.4 un augstākās versijas viedtālruņiem. Baterija bez uzlādes var darboties divas līdz trīs dienas.

Viedpulkstenis pieejams divos variantos – Gear S2 un Gear S2 classic.

Aptuvenā mazumtirdzniecības cena Gear S2 modelim ir 349 eiro, savukārt Gear S2 classic versijai – 379 eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl