Komentāri
FOTO: labākie “stārtapu” pārstāvji pulcējas sezonas noslēguma pasākumā
Publicitātes foto.

No 24. augusta līdz 29. septembrim norisinās iniciatīva Start Up The Season, kā ietvaros ikvienam ir iespēja tuvāk iepazīties ar “stārtapu” kultūru un radošajām industrijām. 25. septembrī notika iniciatīvas Grand finale pasākums, vienkopus pulcējot vairāk nekā 200 interesentu, tostarp “start-up”, tehnoloģiju entuziastus, studentus un uzņēmējus.

“Start Up The Season iniciatīva ir piesaistījusi daudz jaunu cilvēku “stārtapu” kultūrai – redzam, ka ir palielinājusies interese no jauniešiem un studentiem, un ceram, ka interesentu skaits turpinās augt. Mums īpaši veiksmīgs izvērtās TechHub Riga ikmēneša “mītaps”, kurā likām uzsvaru uz sievietēm uzņēmējdarbībā un “stārtapos” un kas kļuva par vienu no apmeklētākajiem “mītapiem” TechHub Riga vēsturē, to apmeklēja vairāk nekā 120 cilvēku,” komentē TechHub Riga vadītāja Egita Poļanska.

Žans Mauris, eegloo biznesa akseleratora līdzdibinātājs: “eegloo biznesa akselerators ar lielu prieku piedalījās Start Up The Season iniciatīvā. Tādas noteikti vajag vairāk un biežāk! Mūsu pieredze SUTS laikā bija pozitīva interese no start-up vides par to, ko eegloo dara, kā arī mūsu galveno rudens pasākumu – ERGO FinTech Academy akseleratoru, kur līdz 30. septembrim joprojām pieņemam biznesa ideju pieteikumus programmai ar vērtīgu mentoru komandu, naudas balvām un apmaksātu braucienu uz Slush Helsinkos. Jāatzīst, cerējām uz aktīvāku reģionu atsaucību, tomēr tagad redzam, ka aktivitāte ir koncentrējusies Rīgā.”

Skaties foto:

“Labi gan, ka aktivitāte vispār ir! Nepieciešamas jaunas start-up asinis. Tā arī ir šobrīd galvenā problēma gan biznesa inkubatoriem, gan start-up komūnai kā tādai – uz daudziem pasākumiem nāk vieni un tie paši cilvēki. Vajadzīgas jaunas idejas, jauni uzņēmumi, jauna aktivitāte,” turpina Mauris.

Gunita Kuļikovska, The Mill pārstāve: “Start Up The Season ir bijis lielisks iemesls uzsākt sarunu par industriju sadarbību jauno uzņēmumu starpā, īpaši starp radošo industriju un tehnoloģiju uzņēmējiem. Manuprāt, šā projekta ietvaros diskusija tikai tagad ir aizsākusies un lēnām par šo ieinteresējas arī valsts institūcijas un aizdomājas paši uzņēmēji. The Mill ir reāls piemērs, kā dibināt kontaktus un reālas sadarbības saites ikdienā,” norāda The Mill pārstāve Gunita Kuļikovska.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl