Komentāri
FOTO: iespējams, visprogresīvākajam robotam pasaulē mācīs vēl jaunas iemaņas
Foto: Scanpix

Šobrīd Japānā populārākā robota autoriem aptrūkušās idejas, ko iemācīt izmēros nelielajam humanoīdam. Tāpēc talkā aicināti programmatūras ražotāji, lai robotu pielāgotu jauniem darbiem.

Robots Pepper šobrīd ir viens no populārākajiem humanoīdiem Japānā – un tā autori plāno vēl vairāk paplašināt tā funkciju klāstu, kurā jau ietilpst smiešanās, kafijas pasniegšana, turklāt tas ir pietiekami attīstīts, lai to izmantotu kā klientu apkalpošanas servisa darbinieku vai tirdzniecības konsultantu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagad tā ražotājiem aptrūkušās idejas, un viņi nolēmuši robota programmatūru piedāvāt IT speciālistiem, lai tie nāk klajā ar jaunām programmām, kuras ielādēt robota elektroniskajās smadzenēs.

Foto

Šobrīd Pepper jau izmanto vairāk nekā 500 Japānas uzņēmumu, tostarp Nestle un Nissan. Tas maksā nepilnus 2 tūkstošus dolāru, un pirmie seši tūkstoši tā eksemplāru tika pārdoti minūtes laikā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl