“Facebook” uzsāk cīņu ar viltus ziņām! Ieviesīs rīkus, kas brīdinās par maldīgu informāciju

1 komentārs
“Facebook” uzsāk cīņu ar viltus ziņām! Ieviesīs rīkus, kas brīdinās par maldīgu informāciju

Sociālo mediju gigants “Facebook” uzsācis cīņu ar viltus ziņām! Reaģējot uz aso kritiku par “piesārņotu” saturu ASV prezidenta vēlēšanu laikā, uzņēmums paziņojis, ka ieviesīs jaunus rīkus, kas brīdinās par maldīgu informāciju.

Turpmāk “Facebook” sadarbosies ar vairākām ziņu aģentūrām, kas piedalīsies faktu pārbaudē. Ja kāds no “sargiem” atzīs saturu par neuzticamu, pie ieraksta parādīsies brīdinājums un paskaidrojums, kādēļ tā ir viltus ziņa. Šādi ieraksti ziņojumu joslā parādīsies zemāk un būs liegta iespēja tos izplatīt ar apmaksātu reklāmu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat arī paši sociālā tīkla lietotāji varēs ziņot par neuzticamu saturu. Jau vēstīts, ka  ASV prezidenta vēlēšanu laikā daudzi sociālajos medijos izplatīja nepatiesu saturu, tādējādi gūstot peļņu no interneta reklāmām.

Lielākoties tika izplatīta nepatiesa, apmelojoša informācija par Hilariju Klintoni un slavinoša par Donaldu Trampu. Tiek uzskatīts, ka tas, iespējams, ietekmējis vēlēšanu iznākumu.

TOP komentāri

  • Pats
    0 0 0

    Pats

    Iegūglē vai pameklē youtube zem atslēgvārdiem 'false flag', 'hoax', 'crisis actors' un izdomā pats, kas tuvāk patiesībai un realitātei - oficiālā versija, ko tev pienes klāt uz paplātes, vai masu mediju un valdošās 'elites' peltie "viltus ziņu izplatītāji".

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl