Radikāļu apklusināšana, vai brutāla cenzūra? “Facebook” un “Twitter” skeptiķi meklē jaunas platformas

Radikāļu apklusināšana, vai brutāla cenzūra? Internetā nerimst diskusijas par “Facebook” un “Twitter” rīcību, slēdzot politiķu un sazvērestības teoriju aktīvistu kontus. Iespējams, ka šie notikumi iekustinās jaunu digitālās migrācijas vilni, jo neapmierināti ir gan radikāļi, gan vārda brīvības cīnītāji. Kuriem jaunajiem soctīkliem šī varētu būt zelta stunda?

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • L.B.

  L.B.

  Kuriem jaunajiem soctīkliem šī varētu būt zelta stunda? Ar tādu pieeju Patiesībai kā šodien , nevienam sociālam tīklam nebūs zelta stunda , jo atkal pienācis laiks , kad
  runājam ar zemtekstiem . Saturs no tā pasniegšanas veida nemaina savu būtību . Tas paliek tāds , kāds realitātē ir un ja mēs nesaprotam to , vai kādu iemeslu dēļ melojam , tad par kādu zelta stundu sapņojam ! Tāds stāvoklis ir sākums beigām .
  • L.B.

   L.B.

   P.S. Lietas ir jāsauc īstos nosaukumos , jo saturs no pasniegšanas veida nemaina savu būtību !
 • Sveiki!

  Sveiki!

  bloķējot melus ir jārēķinās, ka ziņojuma dzēša ir tikai sākums, tālāk notiek vēl trakākas lietas. Pēc melu izplatīšanas un nepakļaušanās nāk ciemos dažādi taisnības cīnītāji, tai skaitā arī policijas darbinieki.
 • . 🇱🇻

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!