Komentāri
Facebook, Twitter un YouTube Francijā var nākties atbildēt par naidu kurinošu saturu
AP/SCANPIX

Trīs organizācijas Francijā vērsušās pret sociālajiem medijiem Facebook, Twitter un YouTube par naidu kurinoša saturu izvietošanu šajās vietnēs, ziņo BBC.

Proti, prasības pret minētajiem interneta medijiem ir Francijas Ebreju studentu apvienībai, kā arī organizācijām SOS Racisme un SOS Homophobie. Kopumā laika posmā no 31. marta līdz 10 maijam organizācijas Facebook, Twitter un YouTube atradušas 586 naidu kurinošus ierakstus. Organizācijas norāda, ka sociālajos tīklos atrodams antisemītisks, rasistisks un homofobs saturs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gan Facebook, gan Twitter, gan YouTube pārstāvji medijam BBC snieguši komentārus, kuru galvena ideja ir – vietnes nekādā gadījumā neatbalsta naidu kurinošus ierakstus.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl