“Facebook” piedāvās lietotājiem iepazīšanās pakalpojumu

3 komentāri

Populārais sociālais tīkls “Facebook”, kas pēdējos mēnešos iekļuvis pamatīgā lietotāju datu privātuma skandālā, ir gatavs piedāvāt kādu jaunumu, – tas būšot uz nopietnu ilgtermiņa attiecību veidošanu vērsts iepazīšanās pakalpojums. 

“Facebook” vadītājs Marks Zakerbergs pēdējos mēnešos sev neraksturīgi bieži parādās publiskajā telpā.

Šāda viņa aktivitāte sākās pēc tam, kad atklājās, ka teju 90 miljonu “Facebook” lietotāju dati varētu būt neatļauti nodoti uzņēmumam “Cambridge Analytica”, kuru bija nolīgusi Donalda Trampa ASV prezidenta vēlēšanu kampaņa.

Pēc skandāla Zakerbergs steidz spodrināt sociālā tīkla mundieri un nu paziņojis, ka “Facebook” lietotājiem piedāvās iepazīšanās pakalpojumu.

“Šis pakalpojums būs paredzēts īstu, ilgtermiņa attiecību veidošanai nevis tikai gadījuma sakariem. Tas būs pieejams “Facebook” lietotnē, bet pilnībā brīvprātīgi. Ja vēlies, vari izveidot iepazīšanās profilu,” norādījis Zakerbergs.

Zakerbergs sola, ka jaunais pakalpojums veidots, turot prātā lietotāju datu privātumu. Personas draugi neredzēšot izveidoto iepazīšanās profilu, tikai svešinieki.

Rīks arī nepiedāvāšot veidot attiecības ar cilvēkiem, kuri jau ir konkrētās personas draugu listē, kā to dara cits sociālais tīkls “Tinder”.

Patlaban aptuveni 200 miljonu “Facebook” lietotāju sociālajā tīklā norādījuši, ka nav attiecībās.