Facebook pasaules ekonomikai nodrošina 227 miljardus dolāru

Komentāri
Facebook pasaules ekonomikai nodrošina 227 miljardus dolāru
Foto: AFP/LETA

Sociālais medijs Facebook pasaules ekonomikai nodrošinājis 227 miljardus ASV dolāru jeb 195,6 miljardus eiro. Turklāt Facebook pasaulē nodrošina arī 4,5 miljonus darba vietu.

Ar šādu paziņojumu nākusi paša Facebook vadība, norādot, ka dati iegūti, sadarbojoties ar auditorfirmu Deloitte&Touche. Pētījumā ņemti vērā uzņēmumi, kas sociālajā tīklā Facebook izveidojuši savus kontus, mobilās aplikācijas, spēles, kuras arī attiecīgi rada ekonomisko aktivitāti. Proti, kādam uzņēmumam reklamējot sevi Facebook, tiek gūti ienākumi, kurus tiešā veidā var saistīt ar pašu Facebook, norāda sociālā tīkla pārstāvji.

Tāpat Facebook uzsver, ka sociālais tīkls pats par sevi arī palielina patērētāju pieprasījumu, piemēram, pēc tiešsaites pakalpojumiem.

Facebook arī palīdz radīt jaunu mazo biznesu vilni, uzsver sociālā medija izpilddirektore Šerila Sendberga. Turklāt viņa norāda, ka uzņēmumi tiek radīti ļoti dažādās nozarēs – kā modes industrijā, tā veselīga dzīvesveida jomā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl