Komentāri
Facebook Messanger aplikācija savākusi pusmiljardu lietotāju
Foto: Maria Elena /Flickr

Sociālā tīkla Facebook jaunajam ziņapmaiņas pakalpojumam Messenger ir 500 miljoni lietotāju, ziņo BBC.

Vēl šā gada aprīlī Facebook Messenger lietotnei bija aptuveni 200 miljoni lietotāju. Pāris mēnešu laikā aplikācijas izmantotāju skaits ir vairāk nekā dubultojies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šā gada aprīlī Facebook paziņoja saviem lietotājiem, kad tiem ir obligāti jālejupielādē atsevišķa aplikācija, kas ļautu viņiem sūtīt video, veikt bezmaksas zvanus un sazināties ar draugiem. Šis solis izpelnījās plašu tehnoloģiju giganta kritiku – daudzi lietotāji nebija mierā ar to, ka viņiem ir jāpamet Facebook interneta vietne un jāizmanto vēl atsevišķs pakalpojums saziņai.

Piemēram, Apple interneta veikalā iOS App Store Facebook Messenger aplikācijas vērtējums nokrities vien līdz divām zvaigznītēm maksimālo piecu zvaigžņu vietā.

Tajā pašā laikā Facebook cenšas ienākt mobilās ziņapmaiņas lauciņā – finišam tuvojas populārā ziņapmaiņas pakalpojuma WhatsApp iegāde. Darījuma summa tiek lēsta aptuveni 22 miljardu ASV dolāru apmērā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl