“Facebook Live” būs divas jaunas iespējas; ko Tu par tām domā?

Komentāri
“Facebook Live” būs divas jaunas iespējas; ko Tu par tām domā?
REUTERS/SCANPIX

Lai arī ”Facebook Live” iespēja pati par sevi ir salīdzinošs jaunums, “Facebook” jau nācis klajā ar diviem jauniem uzlabojumiem. Jaunās iespējas paplašina lietotāja pieredzi – gan tiem, kas dalās ar tiešraižu video, gan tiem, kas skatās un komentē.

”Live With”

”Live With” iespēja piedāvā uzaicināt vienu no video skatītājiem pievienoties tiešraidei. Tas nozīmē, ka vienlaikus divi lietotāji varēs ziņot pie viena un tā paša video. Nebīsties, ja esi kautrīgs, bet tevi kāds uzaicina pievienoties tiešraidei – ”Live With” pastāv iespēja arī noraidīt uzaicinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties – šādas nākotnē varētu izskatīties tiešraides divatā:

Tiešraides čats ar draugiem

Jeb ”Live Chat with Friends” ir vēl viena jauna iespēja, – tā vietā, lai tikai rakstītu komentārus pie tiešraides, būs iespēja atsevišķi sarunāties ar paša izvēlētiem draugiem tiešraides laikā. Lietotāji var uzaicināt citus draugus, kas vēl neskatās video, vai arī jau tos cilvēkus, kas ”pieslēgušies” tiešraidei.

Skaties, kā tas darbosies:

Šīs iespējas tiks testētas tuvāko mēnešu laikā. Tādēļ mazliet jāpaciešas. Taču esi gatavs sociālo tīklu tiešraidēm pavisam citā līmenī.

Vai Tev patīk jaunās "Facebook Live" iespējas? Saistītais raksts

Rezultāti:
53%

Jā, varēs vairāk iesaistīties!

47%

Nē, tas jau ir par daudz!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl