Komentāri
“Facebook Live” būs divas jaunas iespējas; ko Tu par tām domā?
REUTERS/SCANPIX

Lai arī ”Facebook Live” iespēja pati par sevi ir salīdzinošs jaunums, “Facebook” jau nācis klajā ar diviem jauniem uzlabojumiem. Jaunās iespējas paplašina lietotāja pieredzi – gan tiem, kas dalās ar tiešraižu video, gan tiem, kas skatās un komentē.

”Live With”

”Live With” iespēja piedāvā uzaicināt vienu no video skatītājiem pievienoties tiešraidei. Tas nozīmē, ka vienlaikus divi lietotāji varēs ziņot pie viena un tā paša video. Nebīsties, ja esi kautrīgs, bet tevi kāds uzaicina pievienoties tiešraidei – ”Live With” pastāv iespēja arī noraidīt uzaicinājumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties – šādas nākotnē varētu izskatīties tiešraides divatā:

Tiešraides čats ar draugiem

Jeb ”Live Chat with Friends” ir vēl viena jauna iespēja, – tā vietā, lai tikai rakstītu komentārus pie tiešraides, būs iespēja atsevišķi sarunāties ar paša izvēlētiem draugiem tiešraides laikā. Lietotāji var uzaicināt citus draugus, kas vēl neskatās video, vai arī jau tos cilvēkus, kas ”pieslēgušies” tiešraidei.

Skaties, kā tas darbosies:

Šīs iespējas tiks testētas tuvāko mēnešu laikā. Tādēļ mazliet jāpaciešas. Taču esi gatavs sociālo tīklu tiešraidēm pavisam citā līmenī.

Vai Tev patīk jaunās "Facebook Live" iespējas? Saistītais raksts

Rezultāti:
53%

Jā, varēs vairāk iesaistīties!

47%

Nē, tas jau ir par daudz!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl