Komentāri
Facebook izveidos īpašu pogu ziedojumiem cīņai pret Ebolas vīrusu
FOTO: SCANPIX

Kompānija Facebook plāno izveidot īpašu pogu, kas ļaus sociālā tīkla lietotājiem vieglāk ziedot organizācijām, kuras cīnās ar Ebolas vīrusa epidēmiju Rietumāfrikā.

Ziedot būs iespējams tādām organizācijām kā International Medical Corps, Save the Children un Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness starptautiskajām federācijām (IFRC).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Krīzes laikos cilvēki vēršas Facebook, lai uzzinātu, kas notiek, dalītos pieredzē un piedāvātu atbalstu,” teikts Facebook paziņojumā.

Tajā norādīts, ka organizācijas jau izmanto sociālo tīklu līdzekļu vākšanai, bet kompānija vēlas “palielināt šos aicinājumus rīkoties un palīdzēt organizācijām palielināt informētību un tieši sasaistīties ar cilvēkiem visā pasaulē”.

Ziedojuma poga ļaus Facebook lietotājiem pa tiešo nosūtīt naudu vienai no trim organizācijām.

Facebook norādīja, ka sadarbojas arī ar ANO Bērnu fondu (UNICEF), lai Ebolas vīrusa skartajās valstīs un kaimiņvalstīs izglītotu cilvēkus par saslimšanas simptomiem un ārstēšanu.

Uzņēmums arī paziņoja, ka sadarbosies arī ar nevalstisko organizāciju NetHope, lai ar saviem sociālā tīkla pakalpojumiem atbalstītu palīdzības organizācijas darbiniekus Gvinejā, Libērijā un Sjerraleonē.

Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs pagājušajā mēnesī paziņoja, ka kopā ar sievu ziedos 23 miljonus dolāru, lai palīdzētu ASV centienos savaldīt Ebolas epidēmiju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl