Facebook izveidos īpašu pogu ziedojumiem cīņai pret Ebolas vīrusu

0 Komentāru
Facebook izveidos īpašu pogu ziedojumiem cīņai pret Ebolas vīrusu
FOTO: SCANPIX

Kompānija Facebook plāno izveidot īpašu pogu, kas ļaus sociālā tīkla lietotājiem vieglāk ziedot organizācijām, kuras cīnās ar Ebolas vīrusa epidēmiju Rietumāfrikā.

Ziedot būs iespējams tādām organizācijām kā International Medical Corps, Save the Children un Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness starptautiskajām federācijām (IFRC).

“Krīzes laikos cilvēki vēršas Facebook, lai uzzinātu, kas notiek, dalītos pieredzē un piedāvātu atbalstu,” teikts Facebook paziņojumā.

Tajā norādīts, ka organizācijas jau izmanto sociālo tīklu līdzekļu vākšanai, bet kompānija vēlas “palielināt šos aicinājumus rīkoties un palīdzēt organizācijām palielināt informētību un tieši sasaistīties ar cilvēkiem visā pasaulē”.

Ziedojuma poga ļaus Facebook lietotājiem pa tiešo nosūtīt naudu vienai no trim organizācijām.

Facebook norādīja, ka sadarbojas arī ar ANO Bērnu fondu (UNICEF), lai Ebolas vīrusa skartajās valstīs un kaimiņvalstīs izglītotu cilvēkus par saslimšanas simptomiem un ārstēšanu.

Uzņēmums arī paziņoja, ka sadarbosies arī ar nevalstisko organizāciju NetHope, lai ar saviem sociālā tīkla pakalpojumiem atbalstītu palīdzības organizācijas darbiniekus Gvinejā, Libērijā un Sjerraleonē.

Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs pagājušajā mēnesī paziņoja, ka kopā ar sievu ziedos 23 miljonus dolāru, lai palīdzētu ASV centienos savaldīt Ebolas epidēmiju.

0 Komentāru