Facebook izlaiž jaunu aplikāciju Rooms

Komentāri
Facebook izlaiž jaunu aplikāciju Rooms
FOTO: LETA

Sociālā tīkla Facebook veidotāji laiduši klajā jaunu aplikāciju Rooms, kas ļauj cilvēkiem anonīmi veidot sarunu grupas. Šī aplikācija ļauj lietotājiem sūtīt īsziņas, bildes un videoklipus, neizmantojot savu īsto vārdu, bet gan pseidonīmu, un tās izmantošanai nav nepieciešams Facebook profils.

Šī aplikācija ļauj izveidot sarunu grupas par lietām, kas jūs interesē, un uzaicināt pievienoties cilvēkus, kuriem ir tādas pašas intereses,” sacīja Facebook produktu nodaļas vadītājs Džošs Millers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunu grupām var pievienoties, tikai saņemot uzaicinājumu jeb QR kodu, ko jau esošie grupas biedri ievieto internetā vai izdrukā kā fotogrāfiju.

Jaunie lietotāji sarunu grupām var pievienoties, nofotografējot QR kodu ar sava viedtālruņa kameru.
Pēdējā laikā aplikācijas, kas nodrošina lietotāja anonimitāti, ir iemantojušas popularitāti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl