Komentāri
Facebook ir kāda slēpta iespēja, par kuru tu pavisam noteikti negribi pat domāt
C_osett / Flickr

Sociālais tīkls Facebook darbojas kopš 2008. gada, un medijs The Telegraph to pat jau nodēvējis par ”pasaules lielāko kapsētu”. Kā tas domāts?

Proti, patlaban Facebook ir aptuveni 1,5 miljardi aktīvo lietotāju, no kuriem lielākā daļa, visticamāk, piemēram, 2098. gadā vairs nebūs uz šīs pasaules. Gadījumā, ja ap to laiku pasaules interneta lietotāju prātus un sirdis būs pārņēmis kāds cits sociāls rīks, tas nozīmē, ka mirušo Facebook lietotāju skaits būs lielāks par dzīvajiem… Ar šādu, nebūt ne tik neiespējamu apgalvojumu klajā nācis The Telegraph.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban gadījumā, ja kāds Facebook lietotājs nomirst, sociālais tīkls automātiski šā cilvēka profilu nedzēš. Mirušā cilvēka profilu var dzēst kāds radinieks vai tuvs draugs, kuram ir aizgājēja Facebook parole, taču, ja tādas nav, tad tas turpina pastāvēt, kā ierasts. Iespējams, dažus no šādiem gadījumiem jau esat pamanījuši. Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka, piemēram, kinokritķa Normunda Naumaņa Facebook profils vēl gadu pēc viņa aiziešanas darbojās kā ierasts.

Taču, Facebook ir kāda iespēja, kuru var izmantot, lai šādas situācijas novērstu. Proti, pie Drošības iestatījumiem (Security Settings) ir sadaļa Legacy Contact. Tur ir iespējams izvēlēties kādu ģimenes locekli vai tuvu draugu, kurš varētu pārņemt lietotāja Facebook kontu ”gadījumā, ja ar jums kaut kas notiek”. Vairāk par šo iespēju var izlasīt šeit!

Ekrānuzņēmums

Ekrānuzņēmums

Cilvēki, kuri nelieto Facebook, ir laimīgāki, secināts pētījumā

Aizsaulē aizgājušā kinokritiķa Naumaņa soctīklu konti joprojām ir publiski pieejami

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl