“Facebook” dibinātājs Cukerbergs kļuvis par tēvu otrai atvasei! Publicē sirsnīgu vēstuli jaundzimušajai meitiņai

Komentāri
“Facebook” dibinātājs Cukerbergs kļuvis par tēvu otrai atvasei! Publicē sirsnīgu vēstuli jaundzimušajai meitiņai
Cukerbergs nesen paziņoji, ka līdz ar otrās meitiņas piedzimšanu dosies divu mēnešu ilgā bērna kopšanas atvaļinājumā (AFP/LETA)

Sociālā tīkla “Facebook” dibinātājs un vadītājs Marks Cukerbergs paziņojis, ka kļuvis par tēvu otram bērniņam.

Kā vēsta medijs “Business Insider”, Cukerbergam un viņa sievai Priscillai Čanai augustā piedzimusi otra meitiņa, kurai dots vārds Augusta.

Tāpat “Business Insider” vēsta, ka Cukerbergs nesen paziņojis, ka līdz ar otrās meitiņas piedzimšanu dosies divu mēnešu ilgā bērna kopšanas atvaļinājumā. “Facebook” visiem saviem darbiniekiem piedāvā doties četru mēnešu ilgā bērnu kopšanas atvaļinājumā, taču Cukerbergs nolēmis ar ģimeni pavadīt vienu mēnesi uzreiz pēc meitiņas Augustas piedzimšanas, savukārt otru mēnesi viņš grasās izmantot decembrī.

Paziņojot par meitiņas Augustas piedzimšanu, Cukerbergs savā “Facebook” profilā pavēstīja: “Es un Priscilla esam laimīgi šajā pasaulē sagaidīt mūsu meitu Augustu. Mēs viņai uzrakstījām vēstuli par pasauli, kādā ceram viņu uzaugam. Un ceram, ka viņa neizaugs pārāk ātri.”

Jaundzimušajai meitai veltītajā vēstulē Cukerbegs raksta:

Esi sveicināta šajā pasaulē. Es un Tava mamma esam patīkami satraukti redzēt Tevi izaugam. Piedzimstot Tavai māsai, mēs uzrakstījām vēstuli par pasauli, kādā ceram viņu redzēt izaugam. Bet tā vietā, lai runātu par pieaugšanu, mēs vēlamies runāt par bērnību.

Pasaule var būt ļoti nopietna, tādēļ ir svarīgi veltīt laiku atpūtai un rotaļām. Kad Tu izaugsi liela, Tu būsi ļoti aizņemta, tādēļ es ceru, ka atvēlēsi laiku puķu smaržošanai. Es ceru, ka Tu lasīsi Dr. Seusa grāmatas un pētīsi pati savus stāstus. Es ceru, ka tu braukāsi ar karuseļiem tik bieži, ka atcerēsies katra zirdziņa krāsu. Es ceru, ka tu riņķosi ap istabu un pagalmu tik bieži, cik vēlies. Un es ceru, ka tu bieži gulēsi diendusu. Un es ceru, ka pat savos sapņos Tu jūti, cik ļoti mēs Tevi mīlam.

Bērnība ir maģiska. Bērnību Tu vari izbaudīt tikai vienu reizi, tādēļ netērē laiku, uztraucoties par nākotni, – tam Tev esam mēs. Mēs darīsim visu, lai pasaule būtu labāka gan Tev, gan citiem Tavas paaudzes bērniem. Augusta, mēs Tevi ļoti mīlam un esam sajūsmā doties kopīgos piedzīvojos. Vēlam Tev priekpilnu dzīvi, mīlestību.

 

Cukerbergs paziņo, ka kļuvis par tēvu otram bērniņam!

Jau vēstīts, ka 2015. gada decembrī sociālā tīkla Facebook “tēvam” Markam Cukerbergam un viņa sievai Priscillai Čanai piedzimusi meitiņa Maksima. Šiem jaunumiem miljardieru pāris pievienoja vēl kādu – savas dzīves laikā Marks 99% sev piederošo Facebook akciju ziedos labdarībai, lai pasauli padarītu par labāku vietu, kur dzīvot viņa atvasei. 

Lasi vēl