Elementārs veids, kā noskaidrot, vai kāds zog tavu Wi-Fi?!

1 komentārs
Elementārs veids, kā noskaidrot, vai kāds zog tavu Wi-Fi?!
pixabay

Gluži tāpat kā tu mēdz pieslēgties bezmaksas Wi-Fi lielveikalā vai kafejnīcā, nav izslēgts, ka tavs kaimiņš pieslēdzas tavam maršrutētājam, lai nirtu bezmaksas interneta dzīlēs. Pareizāk sakot, – bezmaksas viņam, jo tu jau par to maksā. Kā noteikt, vai kāds uzdzīvo internetā uz tava rēķina?

Lai arī šī nav precīza metode, tā var būt noderīga, lai ātri saprastu – vai ir pamats satraukumam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parasti maršrutētāji jeb rūteri izmanto gaismas, lai norādītu datu plūsmu – rūtera gaismiņas mirgo, ņemot vērā izmanto datu daudzumu.

Lai izmantotu šo metodi, izslēdz pilnīgi visas bezvadu interneta ierīces, kas atrodas tavā mājā. Tad paskaties, vai rūtera gaismiņas turpina mirgot.

Ja jā – pastāv visai liela iespēja, ka kāds cits ārpus tavas mājas izmanto tava maršrutētāja labumus.

Tomēr, pirms meties dusmīgi klauvēt pie kaimiņu durvīm, iesakām vispirms sazināties ar kādu informācijas tehnoloģiju speciālistu, kurš mācēs palūkoties uz IP adresēm, kas pieslēgušās tavam internetam. Vairāk informācijas par to, kā tas darāms, var atrast, piemēram, šeit!

TOP komentāri

  • MIKA
    0 0 0

    MIKA

    Es tik nesaprotu ,,,,ja man mājās ir wifi,,kāpec automātiksi pārslēdzas uz lattelecom??
    Kas tad man mājās rūteris pa švaku

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl