1 komentārs
Ekrāna vadīšana ar galvas kustībām, teksta pārveide runā – šīs un citas visiem pieejamas funkcijas vairums cilvēku nezina!

Neņemot vērā to, ka tagad viedierīces kabatā ir teju katram cilvēkam, lielākā daļa to īpašnieku nezina par daudzām brīnišķīgām un arī praktiskām iespējām, kas šajās ierīcēs ir! Vēlamies padalīties ar šo informāciju, jo dažas no funkcijām ir pārsteidzoši labas!

Vienkāršākais veids, kā paildzināt baterijas mūžu

Ja tu izvēlēsies melnu vai tumšu ekrānu, tad automātiski tiks izslēgta pikseļu izgaismošana, un drīz vien pamanīsi, – tava viedierīce ”dzīvo” bez uzlādes ievērojami ilgāku laiku. Šī iespēja vēl nav pieejama visās Android ierīces, taču ir ieviesta lielākajā daļā Samsung iekārtu! Pamēģini!

Teksta pārveide runā

Daudzi nezina, ka tu vari ne tikai izlasīt rakstu, bet arī to noklausīties, ja tev ir Android ierīce. Noderīgi tiem, kas informāciju labāk uztver klausoties, nevis lasot. Tas izdarāms šādi: Dodies uz Settings – > Accessibility un slēdz iekšā Text-to-Speech Output iespēju.

Viedtālruņa attālināta pārvaldīšana

Dodies uz Settings -> Security -> Device administrators, un ielūkojies iespējās, kas ir blakus Android Device Manager -> Remotely locate this device. Tad slēdz iekšā iespēju Allow remote lock and erase. Tagad tu vari, piemēram, bloķēt savu telefonu, nepazaudējot datus, ja tas ir nozagts, šajā mājaslapā.

Ieslēgt viesa pieeju savam telefonam

Ja tu vēlies savu telefonu iedot lietošanā kādam citam cilvēkam tā, lai viņam nav piekļuves tavam telefonā saglabātajam e-pastam, Facebook parolēm, kontaktiem vai attēliem, tu vari izmantot Guest Mode. ”Svaipo” (swipe) no ekrāna augšas ar diviem pirkstiem, un tad ekrāna augšējā labajā stūrī izvēlies lietotāja (user) ikonu. Nospied uz tās un izvēlies Add guest ikonu. Varēsi atgriezties pie savas saglabātās informācijas, atkal kā lietotāju izvēloties sevi.

Ekrāna palielināšana

Cilvēkiem ar sliktu redzi bieži vien nav ne mazākās nojausmas, ka savas Android viedierīces ekrānu viņi var palielināt, un izmantot telefonu arī bez brillēm. Jāiet uz Settings -> Accessibility -> Magnification gestures. Tagad tev būs iespēja palielināt jebkuru sava ekrāna daļu, uz tās uzklikšķinot.

Izmanto savu telefonu kā interneta avotu

Tev nav jāiegādājas atsevišķs 3G modēms vai rūteris, lai izmantotu internetu dažādās ierīcēs, jo to patiesībā vari izdarīt no sava interneta. Sevišķi izdevīgi tas ir, ja tavs interneta lietojuma apjoms nav ierobežots. Ej uz Settings – > Tethering and portable hotspot un slēdz iekšā iespēju Portable WLAN hotspot. Tieši tik vienkārši!

Pārvaldi savu viedtālruni ar galvas kustībām

Ik pa laikam ir situācijas, kad vajag izmantot ierīci, bet  tavas rokas ir aizņemtas ar ko citu. Vai arī – gluži vienkārši ir pārāk auksti, lai noņemtu cimdus. Risinājums ir šāds – jāieinstalē aplikācija EVA Facial Mouse, ar kuras iespēju Android ierīci varēsi kontrolēt ar galvas kustībām. Vairāk informācijas ir te!

  

Slepenā spēlīte

Sākot no Android 2.3 Gingerbread versijas, Google savas operētājsistēmas lietotājiem sagatavojusi mazu dāvaniņu. Tomēr to atrast ir diezgan grūti, tādēļ, šeit ir īsa instrukcija, kā to atrast. Dodies uz Settings -> About phone vai arī About tablet, atkarībā no tavas ierīces tipa. Tad ātri vairākās reizes nospied uz Android version, un brīdī, kad uz ekrāna parādās mazs zefīriņš, ātri nospied uz ekrāna atkal, un tad īpašā mini spēlīte atvērsies. Nezināji par tādu? Ko tad vēl gaidi?

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl