Eiropas Komisija soda “Facebook” ar 110 miljonu lielu soda naudu

1 komentārs
Eiropas Komisija soda “Facebook” ar 110 miljonu lielu soda naudu
Foto: Scanpix / Reuters

Sociālo tīklu gigantam “Facebook” būs jāmaksā 110 miljonu eiro soda nauda – to piesprieduši Eiropas Savienības konkurences regulatori. Viņu skatījumā, “Facebook” sniedzis maldinošu informāciju par tiešsaistes saziņas lietotnes “WhatsApp” iegādes detaļām.

Kā norāda Eiropas Komisija, “Facebook” sākotnēji nolieguši, ka “WhatsApp” tiks automātiski savienots ar sociālā tīkla lietotāju profiliem, taču divus gadus vēlāk tieši to arī izdarījuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Eiropas Komisija secinājusi, ka “Facebook” jau iepriekš, lūdzot piekrišanu “WhatsApp” iegādei, zinājuši, ka šāda iespēja ir tehniski iespējama, tāpēc piespriestais sods ir proporcionāls izdarītajam pārkāpumam. “Facebook” savukārt norāda, ka 2014. gadā Komisijai iesniegtajos dokumentos ir ieviesusies kļūda, kas neesot darīts ar nodomu.

Eiropas Komisijas spriedums gan neietekmēs notikušo “Facebook” un “WhatsApp” apvienošanos un nav saistīts ar nevienu citu izmeklēšanu par privātuma tiesību ievērošanu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl