eBay likvidēs vairākus tūkstošus darbavietu

Komentāri
eBay likvidēs vairākus tūkstošus darbavietu
Foto: AFP/LETA

ASV interneta izsoļu un tirdzniecības kompānija eBay Inc. trešdien paziņoja, ka šā gada pirmajā ceturksnī likvidēs 2400 darba vietas jeb 7% no kopējā darba vietu skaita, tai īstenojot restrukturizāciju un gatavojoties atsevišķā uzņēmumā atdalīt interneta maksājumu pakalpojumu struktūrvienību PayPal.

Uzņēmums norāda, ka darba vietu likvidēšana ir nepieciešama, lai vienkāršotu tā vadību, samazinātu sarežģītību, paātrinātu lēmumu pieņemšanu un radītu konkurētspējīgu izmaksu struktūru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

eBay jau septembrī paziņoja, ka kompānija piekritusi akcionāru prasībai no 2015.gada atdalīt “PayPal” atsevišķā uzņēmumā.

Kompānija ziņoja, ka nolēmusi atdalīt PayPal pēc rūpīgas vairāku stratēģisku iespēju izvērtēšanas, un plāno atdalīšanu pabeigt šā gada otrajā pusē.

PayPal pērn nodrošināja 44% no “eBay” ienākumiem, un struktūrvienībai ir vairāk nekā 152 miljoni aktīvu lietotāju.

Savukārt trešdien eBay paziņoja, ka varētu arī ar pārdošanu vai publisko piedāvājumu akciju biržā atdalīt atsevišķā uzņēmumā struktūrvienību “Enterprise, kas rada interneta vietnes tradicionālajiem mazumtirgotājiem.

Vienlaikus eBay pavēstīja, ka kompānijas tīrā peļņa pērnā gada ceturtajā ceturksnī veidoja 936 miljonus dolāru (807,3 miljonus eiro), kas ir par 10% vairāk nekā attiecīgajā laika periodā 2013.gadā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl