Droni, kas glābj dzīvības – Zviedrijā drīz ieviesīs šādu jaunumu

Komentāri

Ja cilvēkam apstājas sirds, tad katra minūte, kuras laikā netiek sniegta palīdzība, par 10% samazina pacienta iespējas izdzīvot. Ne vienmēr ātrā palīdzība īsā laika posmā var nokļūt pie pacienta, tādēļ tiek domāts par to, kā iesaistīt tehnoloģijas cilvēku dzīvību glābšanā.

Mediķi un izgudrotāji apvienojuši spēkus, radot šādu inovāciju – mazus dronus aprīko ar nepieciešamo tehniku – defibrillatoriem. Droni spēj četras reizes ātrāk nekā ātrās palīdzības busiņš nokļūt pie cilvēkam, kuram nepieciešama palīdzība. Jāpiebilst, ka  defibrillatoru darbības princips ir tik vienkāršs, ka to var izmantot jebkurš cilvēks. Nepieciešams tikai, lai ierīce faktiski atrastos pie pacienta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zviedri plāno drīzumā šos ar defibrillatoriem aprīkotos dronus ieviest darbībā.

Video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl